22.02.2013

easyPDF Cloud – łatwe konwertowanie plików PDF>DOC / DOC>PDF


Wcześniej wspominaliśmy o świetnym programie Expert PDF 8 Professional, który w ramach promocji można było pobrać za darmo. Program ten pozwalał rozwiązywać cały szereg zadań związanych z plikami PDF, a mianowicie tworzyć na podstawie dokumentów Word, Excel i PowerPoint nowe dokumenty w formacie PDF, konwertować je na DOC oraz przeprowadzać w szybki i łatwy sposób profesjonalną edycję.

Jeśli jednak nie zdążyłeś skorzystać z wcześniejszej promocji i jednocześnie nie potrzebujesz zaawansowanego edytora, bądź też nie chcesz instalować jeszcze jeden dodatkowy program, zwróć uwagę na darmowy serwis easyPDF Cloud

Jego główne zadanie – tworzenie PDF oraz konwertacja DOC > PDF, PDF > DOC. Wystarczy tylko przeciągnąć do okienka przeglądarki jeden bądź kilka odpowiednich plików, trochę zaczekać i otrzymujemy na wyjściu gotowy dokument. Dodatkową zaletą serwisu jest możliwość połączenia kilku różnych plików w ramach jednego dokumentu PDF.

Po dokonaniu darmowej rejestracji otrzymujemy integrację serwisu z Dropbox, 25 MB przestrzeni dyskowej dla przechowywania plików oraz możliwość konwertować więcej dokumentów na raz.