27.03.2013

AccountKiller – jak szybko usunąć konto z serwisu społecznościowego


Może być wiele przyczyn dlaczego chcielibyśmy zamknąć konto na Facebooku czy przypuśćmy Twitterze. Niektóre z takich serwisów społecznościowych udostępniają dość łatwy i przejrzysty sposób zamknięcia konta, natomiast inne – nie za bardzo.

Tak musimy na przykład wysyłać odpowiedniego maila do supportu, szukać dobrze schowanego linka umożliwiającego nam usuniecie konta bądź nawet wcale nie mamy dostępnej opcji, która umożliwiała by nam pozostawienie serwisu na zawsze i usuniecie wszystkich powiązanych z naszym profilem danych. W bądź jakim przypadku napotykamy się na jeden wielki minus – tracimy swój wolny czas na wyszukiwanie tego, co moglibyśmy załatwić w ciągu kilku minut.

W tym momencie przychodzi nam z pomocą dość ciekawy serwis AccountKiller. Jest to swego rodzaju baza danych zawierająca korzystne informacje na temat tego, w jaki sposób możemy szybko zamknąć konto w interesującym nas serwisie, pokazuje “poziom łatwości” zamknięcia takiego konta oraz udziela innych korzystnych wskazówek.